Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuálně !!!

Ahoj,

v pátek 17.11. se účastníme turnaje Slavietour. Na tento turnaj bude nominace, ti kdo nebudou nominování, se účastní turnaje v Chotěboři 25.11. 

Turnaj se odehraje na venkovní UMT v areálu TC Eden, ulice Vladivostocká 12, Praha 10 - Vršovice.

Nominace: Praha - Lüftner,  Adam,  Charvát, Šejda,  Nowak,  Skálová,  Zíka,  Mach,  Vaněk,  Hliněný , Zrun 

Chotěboř - Lüftner,  Buchar, Dobiáš Goretkiová,  Šebest,  Votřel,  Vaněk,  Havlík,  Vančata,  Jenšovský,  Němec 

T. 

 

Ahoj,

tento čtvrtek 2.11. od 16:15 povinná schůzka s rodiči (apoň jeden od každého hráče) a hráči!!!

Děkuji T.

Ahoj,

sraz zítra v 17:40 na Střeleckém ostrově u brány (u volejbalových kurtů), oblečení dres a na něm tepláková vycházková souprava, čepice, dle počasí ...,aby klukům nebyla zima,,, je to cca na 40 min.

Dresy dostanou kluci na tj, po tj bude na Složišti rozbor utkání cca 50 minut, poté je potřeba kluky vzít na Střelák.

Děkuji T.

 

Ahoj,

tohle mi přišlo z vedení....

Pondělí 23.10. 18:00 proběhne společně foceni kompletního klubu na Střeleckém ostrově 
Protože se jedna organizačně o složitou akci prosím všechny o spolupráci, dochvilnost a disciplínu a to vše ve spolupráci  s kluky z marketingu.

Foceni se týká realizačních týmu, hráčů, hráček, zaměstnanců klubu 
Protože se jedna o finančně náročnou akci a akci která bude dlouhé roky dokumentována, nepřipouští se z mého pohledu neúčast kohokoliv ze zaměstnanců ani ostatních 
Pro neúčast je potřeba opravdu zásadní a závažný důvod
Tímto všem dekuji za účast na akci a předpokládám, že na fotce budeme všichni včetně těch nejmenších detiček

T.

Ahoj,

Ondrášovka Cup U12 (kvalifikace – Písek) sraz v 8:00 v Písku, odjezd z ČB v 7:00.

Nominace: Lüftner, Adam, Buchar, Zíka, Goretkiová, Skálová, Šebest, Votřel, Nowak, Mach, Němec, Jenšovský, Havlík, Charvát, Vančata.

Scudo potřebuje"A" tým.

T.

Ahoj,

14.10. sobota sraz 11:00 na Složišti.

T.

 

!!!! OBJEDNÁVKA OBLEČENÍ ADIDAS !!!!

Kdo si chce objednat sportovní vybavení, napište mi na WhatsApp Váš mail, pošlu Vám aktuální nabídku. Objednávám příští úterý 10. 10.  / Děkuji / Martin

 

Ahoj ,

zápas na SKP se odehraje v normálním termínu, tedy v neděli 8.10. od 11:00 sraz hodinu před zápasem.

Nominace všichni, někteří opět půjdou hrát za mladší.

T.

Ahoj,

Nominace na čtvrtek 28.9. Slávia tour v Praze - Štěrboholy sraz 9:00 v Praze 

LÜFTNER, BUCHAR, Nowak , ŠEJDA, Havlík, Hliněný, Charvát, Němec, Adam, Šebest, Mach, Vaněk, Zrun, Vančata, Zíka 

obéd zajištěn cena 75,-

T.

 

Ahoj,

nominace na středu 20.9. Minirepublika: 7+1 sraz 13:00 na místě

TC Vítek (ul. Provaznická, Ostrava – Hrabůvka) nebo umělá tráva Městského stadionu v Ostravě (ul. Závodní 3000/86B, OstravaVítkovice)

Lüftner, Zíka, Hliněný, Šebest, Mach, Němec, Votřel, Nowak, Kaholek, Šejda, Jenšovský, Charvát, Adam, Havlík, Buchar

T. 

Ahoj,

v pondělí 4.9. TJ od 11:00, po zbytek týdne již od 14.30, sraz vždy 30min před TJ v kabině.

T.

 

Ahoj,

2.9. Sobota MU Příbram stadión U Litavky odjezd 8:00 autobusem sraz 7:45 na velkém parkovišti u hl. stadiónu. zač zápasu 11:00.

Nominace všichni, za 2007 jdou Buchar, Dobiáš, Hliněný, Jenšovský, Zrun

Ten, kdo neodevzdal dres, tak s sebou!!!

Děkuji

T.

 

Ahoj,

Nominace TU So 26.8. sraz 7:45 ve Vlašimi.

Adam, Buchar, Charvát, Lüftner, Mach, Němec, Nowak, Skálová, Šebest, Vaněk, Votřel, Zíka, Zrun

Nominace PU Ne 27.8. sraz v kabině v 9.00 na Složišti.

Adam, Goretkiová, Havlík, Hliněný, Charvát, Kaholek, Lüftner, Mach, Němec, Nowak, Šebest, Šejda, Vaněk, Votřel, Zíka

T.

ahoj,

od příštího týdne, tedy od pondělí 21.8. budeme mít TJ pouze 1x denně a to od 13.00 sraz 12:30.

V pondělí budeme mít po TJ - REGENERACI, plavky sebou :)

T.

Ahoj,

časy zápasů: 6.8. SK Slavia Praha 10:00 sraz 9:00 nominace všichni

9.8. Jihlava 7:15 odjezd autobusem od Dynama hl. brána. zač. zápasu 11:30

10.8. zápas ve 2. TJ od 13:00 s polským týmem.

11.8. v pátek sraz 15:00 v Dřítni, PU SKP ČB

12.8. v sobota Soběslav sraz 9.00 PU Vlašim

13.8 neděle Zlatá Koruna - Benešov

16.8. Dukla Praha hřiště Ruzyně od 16.30 sraz 15:30 doprava autobusem odjezd 13:00 od Dynama jako minule do Jihlavy

20.8. AC Sparta Praha , Strahov sraz 14:00 zač zápasu 15.00 doprava Vlastní jedem 1 tým.

T.

Ahoj,

sraz v pondělí v 9:00 ve Zlaté Koruně, kdo bude potřebovat mám ještě jedno místo v autě.

Cena lázeňského pobytu 2900,- holky 1700,-

Věci s sebou: tréninkové věci, chrániče, hygienické potřeby, pantofle, pyžamo, plavky, opalovací krém, boty na běh, sálovky, léky kdo užívá.

 

T.

 

!!!! DNES SE VYDÁVÁ VEČEŘE POUZE DO 20:00 H / TEDY DORAZIT CO NEJDŘÍVE !!!!

Ubytování:

internát Střední uměleckoprůmyslové škole (17. listopadu 1202/1, Hradec Králové). 

Cena za ubytování se snídaní a večeři (obě jídla se podávají na internátu) činí 460,- Kč. Obědy budou vydávány přímo na hřišti a cena oběda činí 90,- Kč. 

Obědy jsou objednané pro hráče + 3 trenéři

Celková cena na osobu a dvě noci HRÁČ/TRENÉR
(2x ubytování, 2x večeře, 2x snídaně a 2x oběd) činí 1 100,- Kč.

Celková cena na osobu a dvě noci RODIČ
(2x ubytování, 2x večeře, 2x snídaně) činí 920,- Kč.


Celková cena na osobu a jednu noc HRÁČ/TRENÉR
(1x ubytování, 1x večeře, 1x snídaně a 2x oběd) činí 640,- Kč.

 Celková cena na osobu a jednu noc RODIČ

(1x ubytování, 1x večeře, 1x snídaně) činí 460,- Kč.

 Startovné činí 2 500 Kč / mužstvo.

 

 

Ahoj,

nominace na turnaj v Hr. Králové

Lüftner, Šebest, Adam, Kaholek, Jenšovský, Votřel, Mach, Charvát, Skálová, Buchar, Goretkiová, Vančata, Vaněk, Zíka,

Odjezd z ČB v pátek v 17:00, 1. zápas 9:00 v Dohalicích, předpokládaný konec neděle 15:30

T.

Ahoj,

pozor změna !!!

TP od 24. - 28.7.

 

TJ Po 24.7. - sraz 8:00 v kabině zač. tj 8:30 - 10.00

Út 25.7. sraz 8:00, zač. 8:30 - 10:00, oběd U Maxe (70 - 100,-) další tj od 13.00 konec 14:30

St 26.7. - sraz 8:00 v kabině zač. tj 8:30 - 10.00 

Čt 27.7. - sraz 8:00 v kabině zač. tj 8:30 - 10:00 oběd U Maxe další tj od 13:00 -14:30

Pá 28.7.- sraz 8.00, tj 8.30 - 10:00

T.

k TU v HK bude podrobné info v průběhu července.

T.

 

TJ  15.6. od 17.30 SCM povrch tráva hř. č.2 sraz 17:15

náplň: utkání rodiče proti klukům 7+1 3x25 min

 

17.6.  místo TU v Dačicích, sraz  Hluboká nad Vltavou - outdoorové hřiště

pro přespolní sraz v 11:00 na místě

pro zájemce  sraz v 10:00 u Pouzara (fitness) odjezd na kolech či inlinech 10:10.

Program:

vyhodnocení sezóny, plány na příští sezónu, individuální pohovory s rodiči a hráči, volná zábava.

T.

 

TU Sobota 10.6. 2017 sraz 8:15

2 mužstva 7+1

ubytování – Michal Černý – tel. +420 603 244 816

jsme ubytovaní 

Sokolnice - domov mládeže

Učiliště 496, 664 52  Sokolnice cca 5 min od hř.

Hřiště je Hanácká 42 Tuřany

T.

 

TU Pátek 26.5. Vodňany sraz 8:15, 5+1

Nominace:

Lüftner, Buchar, Rychlý, Hliněný, Votřel, Kaholek, Zrun, Rainke

 

TU So - Ne 27. - 28.5. Lomnice nad Popelkou sraz 8:00, 7+1

Nominace:

Lüftner, Jenšovský, Mach, Adam, Šebest. Goretkiová, Havlík, Charvát, Němec, Kaholek, Vančata

T.

 Ubytování:

Domov mládeže SŠ

K Babylonu 1205

512 51 Lomnice nad Popelkou

 

 

 

TU 20.5. 2017 Pačlavice u Vyškova

1. zápas 9:10 sraz 8:30 doporučuji spát v blízkosti turnaje dojezd cca 2:45

Nominace:

Adam, Šebest, Goretkiová, Skálová, Kaholek, Buchar, Mach, Votřel, Vančata, Havlík, Charvát, Němec, Jenšovský, Nowak,

T.

UBYTOVÁNÍ:

Penzion Mezi stromy http://www.mezistromy.com

 

PU Neděle 14.5. 2017 Plzeň

sraz 15:15  ul. Terezie Brzkové 31, Skvrnany

Nominace:

Rychlý, Kaholek, Mach, Buchar, Zrun, Šebest, Rainke, Hliněný, Němec, Jenšovský, Charvát, Havlík, Vančata?,

T.

PU Čtvrtek 11.5.2017 v Praze

sraz 9:15 velké parkoviště u stadionu Dynama, odjezd autobusem.

Nominace:

Lüftner, Kaholek, Adam, Goretkiová, Votřel, Mach, Vančata, Charvát, Nowak, Šebest, Havlík, Buchar

zbytek normálně TJ od 17:30 ve SCM

T.

Program na tento víkend:

Turnaj Fr. Lázně - Alej Martina Soukupa

29.4. Sobota: sraz 9:45 v kabině!!!

Nominace: Lüftner, Adam, Šebest, Goretkiová, Němec, Nowak, Votřel, Jenšovský, Dobiáš, Zrun Reinke

30. 4. Neděle: sraz 9:30 v kabině!!!

Nominace: Lüftner, Buchar, Kaholek, Rychlý, Mach, Charvát, Havlík, Vančata, Skálová, Šejda

1.5. Pondělí MU Mladších žáků

Nominace: Lüftner, Adam, Šejda, Mach, Votřel, Vančata, Havlík, Charvát, Němec, Nowak, Jenšovský

Na základě losování paní Moravcové :) vypadávají z nominace na 1.5. - Kaholek, Šebest..

Čas odjezdu 9:45 od Dynama (velké parkoviště).

T.

Sobota 22.4. 2017 sraz 9:30 v kabině

hřiště:  Ostra 316, CZ-289 22 Ostrá, CZ

délka cesty cca 2 hodiny z ČB.

Nominace: Lüftner, Šebest, Goretkiová, Adam, Kaholek, Dobiáš, Havlík, Charvát, Vančata, Mach, Jenšovský

Neděle 23.4. 2017 sraz 8:45 v kabině

hřiště: Ostra 316

Nominace: Lüftner, Buchar, Skálová, Šejda, Hliněný, Rychlý, Reinke, Zrun, Němec, Votřel, Nowak

T.

 

Neděle 9.4. 2017 s Bohemians Praha 1905

sraz v 9:15 v kabině: nominace všichni. V 10:00 začátek, konec cca 11:30

hřiště: tráva Bohdašínská 398/3, Praha - Koloděje
 
Oběd: plátek s rýží, polévka, salát + limonáda za 120,- cca 30 porcí
 
T.
 

Ve čtvrtek 6.4.2017 proběhne den otevřených dveřích na Zš Máj.

Prosím zájemce, aby se mi nahlásili do úterý 14:00 formou SMS.

Děkuji T.

Neděle 2.4.2017 SCM PU proti SKP ČB 05/06

Nominace všichni: sraz 14:30, 2 mužstva

T.

Program na tento víkend:

Sobota 25.3.2017

Kochánky sraz 8:30 na místě, předpokládaný konec 15:00

Nominace: Lüftner, Rainke, Rychlý, Šebest, Kaholek, Votřel, Zrun, Vančata, Charvát, Něměc

 

Praha sraz 14:45 Motorlet: ulice Butovická, Praha 5 předpokládaný konec 18:30

Nominace: Adam, Buchar, Dobiáš, Goretkiová, Skálová, Nowak, Šejda, Havlík, Jenšovský, Hliněný

T.
                         

Dnes 16.3. schůzka s rodiči ve SCM účast povinná

sraz 17:15 v technicko - taktické místnosti v 1. patře.

T.

ZL ve SCM 12.3. sraz 12:45

Nominace: Lüftner, Adam, Šebest, Kaholek, Votřel, Charvát, Vančata, Jenšovský, Nowak, Němec, Havlík

T.

Pozor změna termínu ZL až v Neděli 5.3. v Praze

Sraz v Praze adresa: Na Julisce, Praha 6, https://goo.gl/maps/uNVoQP4KWpJ2 ve 12:45, auto k dispozici.
odjezd 10:30 od Dynama.
Nominace: Lüftner, Adam, Hliněný, Jenšovský , Votřel, Kaholek, Havlík, Vančata, Rainke, Nowak, Skálová
7+1
 
T.

Dnes v Po 27.2. 2017 TJ ve SCM od 17:30 sraz 17:15 !!!

T.

 

ZL SCM 18.2. sraz 7:15,  o 1. - 5. místo

Nominace: Lüftner, Skálová, Buchar, Rychlý, Šejda, Kaholek, Votřel, Mach, Vančata, Nowak

T.

ZL Vlašim 12.2. 2017

sraz 8:45 Na Lukách 1921, Vlašim - Scudo k dispozici

Soupeři: Admira, Vlašim, Braník

Nominace: Lüftner, Dobiáš, Šebest, Kaholek, Hliněný, Votřel, Mach, Jenšovský, Charvát, Adam, Zrun, Němec, Rainke, Havlík,

T.

Vybíráme příspěvky!!

prosím Martina, aby do 9.2. vybral od všech příspěvky 1500,- + 100 na FAČR.

Děkuji

T.

Dnes 6.2. TJ ve SCM Složiště - od 17:30 sraz 17:15!!!

T.

ZL - SCM - UMT - venku 29.1.2017 sraz 11:15

2x 25 min 7+1 , Soupeř: Dukla, Vlašim, ???

Nominace:

Lüftner, Šejda, Goretkiová, Kaholek, Šebest, Mach, Votřel, Havlík, Rainke, Němec, Vančata.

ZL - SCM - Nafukovačka - 29.1.2017 sraz 12:00

2x 15 min 6+1, Soupeři: Hradiště, J. Hradec, Loko ČB

Nominace:

Lüftner, Dobiáš, Nowak, Buchar, Hliněný, Skálová, Jenšovský, Adam, Charvát, Zrun 

T.

 

Turnaj Plzeň hala 22.1.2017 sraz 8:00

Městská hala na Slovanech, Úslavská 75, Plzeň

nominace:

Lüftner, Šebest, Kaholek, Zrun, Nowak, Adam, Charvát, Votřel, Mach, Vančata

4+1, 1x 14 min

T.

ANGLIE / 19. - 24. února 2017/

HRÁČ: 8 500 Kč / RODIČ: 9 500 Kč

ÚHRADA NA ÚČET: 7001015791/8040 /Oberbank AG/

!!!! ZAPLATIT DO 20. LEDNA 2017 !!!!!! DĚKUJI / MARTIN

 

Nominace hráčů na tento víkend.

14.1. Sobota - SCM Nafukovačka, sraz v 7:15

6+1: Lüftner, Rainke, Vančata, Kaholek, Šejda, Havlík, Nowak, Votřel, Šebest

15.1. Neděle - SCM UMT venku, sraz v 11:15

7+1: Lüftner, Rychlý, Goretkiová, Skálová, Mach, Dobiáš, Adam, Buchar, Jenšovský, Němec, Hliněný, Charvát

T.

 

TJ 3.1. 2017 od 17.30 

netradičně v úterý. 

Turnaj hala Linz v pátek 6.1.2017 14:30 - 20:15

8 min 1 zápas , sraz 14.00 

adresa: Bundesschulzentrum Linz/Auhof, Aubrunnerweg 4, 4040 Linz

Nominace: Adam, Dobiáš, Havlík, Jenšovský, Kaholek, Lüftner, Mach, Votřel

Dík T.

 

V pondělí a ve středu TJ není !!!

Ve čtvrtek 8.12. od 17.30 ve SCM zápas proti rodičům.

 

ZL -  Sobota 4.kolo 10.12. - 15:30 - 18:00

pořadatel: Motorlet sraz: 14.45 v kabině

Nominace: Lüftner, Buchar, Šebest, Dobiáš, Rychlý, Šejda, Mach, Votřel, Adam, Němec, Jenšovský, Rainke

 T.

 

ZL - 4.12. Neděle - 3. kolo Braník

7+1, 1x35min, sraz 9:00 konec 11.45

soupeři: Braník, Vlašim, Dukla

Nominace: Adam, Votřel, Goretkiová, Jenšovský, Rainke, Dobiáš, Němec, Zrun, Buchar, Vančata 

ZL - 4. 12. Neděle - 1. Kolo SCM

6+1, 2x 15min, sraz 7:30 konec 11:45

NOMINACE: Lüftner, Kaholek, Šejda, Mach, Šebest, Charvát, Havlík, Nowak, Rychlý

T.

Dnes 28.11. TJ v tělocvičně od 17:00

pomůcky: mini míče, ne molitanové, švihadlo a nafukovací balonky.

 

TJ - mimořádně v pátek 25.11. od 17:30 -19:00 !!!

 

Venkovní ZL - Neratovice - 26.11. od 9:00 - 12:30

Nominace: Lüftner, Goretkiová, Skálová, Šebest, Mach, Kaholek, Buchar, Charvát, Nowak, Šejda, Havlík, Jenšovský,

UMT Neratovice - ulice U Stadionu - https://goo.gl/maps/CzwLB3V9eH92

9:00 - 9:30 - rozcvičení na UMT

9:30 - 10:05 - hřiště 1: Dukla - Táborsko, hřiště 2: Č.B. - Braník

10:15 - 10:50 - hřiště 1: Dukla - Č.B., hřiště 2: Táborsko - Braník

10:55 - 11:30 - hřiště 1: Dukla - Braník, hřiště 2: Č.B. - Táborsko

hrací čas 1x35 minut

 

TU - Schrems (Rakousko) 27.11.

Nominace: Adam, Vančata, Votřel, Rychlý, Hliněný, Rainke, Dobiáš, Němec, Zrun

T.

TJ 21.11. od 17:00 - 18:30

ZŠ Grünvaldova

Pomůcky: švihadlo, 3ks míčků pěnové, 1 ks nafukovací balonek

T.

Venkovní ZL - Motorlet - 19.11. od 15:30 - 18:00

sraz 14:45, 7+1,  3 zápasy, povrch UMT

adresa:  ulice Butovická, Praha 5

Nominace: Lüftner, Kaholek, Skálová, Goretkiová, Šejda, Buchar, Hliněný, Mach, Jenšovský, Nowak, Zrun, Charvát, Rainke, Vančata, Havlík

MINIREPUBLIKA ve spolupráci s SKP sraz 19.11. v 10:00 na Tempo Praha -

Soupeři: Tempo, Trnava, Hlinsko, Opava.

Nominace: Adam, Rychlý, Šebest, Votřel, Němec.

T.

Turnaj Schrems (Rakousko) 27.11.

Nomince: Adam, Vančata, Votřel, Rychlý, Hliněný, Rainke, Dobiáš, Němec, Skálová

T.

 

Turnaj - Zwiesel (Německo) 12.11. Sobota

Nominace: Votřel, Kaholek, Havlík, Rychlý, Rainke, Hliněný, Vančata, Buchar, Šebest

sraz: 10:45 -  1. zápas 11:36 odjezd 8:30 cesta cca 2:11 (mapy.cz)

adresa: Hochstrasse 1, 94227, Zwiesel (realschule)

Nezapomenou pasy a sálovky!!!

Turnaj - Hauzenberg (Německo) 13.11. Neděle

Nominace: Lüftner, Goretkiová, Zrun, Jenšovský, Nowak, Charvát, Adam, Němec, Skálová

sraz v 8:45 odjezd kolem 6:00 , 1 zápas 9:36

Adresa: Mühlstrasse, 94051 Hauzenberg

Nezapomenou pasy a sálovky!!!

 

Omlouvám se za komplikace...T.

  

7.11. - V Po TJ na Složišti v 17.30

T.

 

PU - Ne 6.11. SKP 05,06

nominace všichni 7+1 na 2 hřištích

zač. 8.30 - 10:00 sraz 8.00.

T.

 

E.ON BEACH ARENA / 17. prosince 2016 /14:00 - 18:00 h/

VÝHRA v E.ON Junior Cupu / máme celou halu / možnost hrát fotbal / volejbal / účast povinná včetně rodičů / turnaj U11 proti rodičům / apod. / poté se můžeme rovnou přesunout na vánoční  besídku / Děkuji / Martin

 

Turnaje: 28.10.2016 nominace všichni

mužstvo bude rozděleno na 2 party v pondělí po TJ.

Kochánky: sraz 8:30, 1. zápas 9:10, hraje se 6+1

Vláďa, Kamil, Tomáš, Dominik., Honza, David V., Jakub, Albína, Kristýna, Adam L.

 

Zdětín: sraz 8:30, 1. zápas v 9:10, hraje se 6+1

Matyáš, Adam V., Matěj, Sebastian, Michal, Šimon D., Denis, Ondra, David R.,

T.

Kdo bude chtít ubytování nahlaste Martinovi do zítra 11:00!!!

T.

Miniturnaj FC Zbrojovka Brno 16.10.2016

Nominace všichni 6+1 na 2 hř.

Hřiště: MFK Modřice, ul Sokolská

Sraz: 9 :30, 1. zápas 10:10 se Spartou pak 10:50 Ostrava 12.10 Modřice, 14:10 H.K., 15:30 Zbrojovka

T.

Kvalifikace Ondrášovka - Písek - 10.10.2016 

Nominace všichni kromě: Denyho, Kristýnky, Matěje, Sebíka, Šebyho  - ti hráči co nebyli nominováni budou 12.10. zavádět hráče A mužstva se Spartou.

pro ostatní platí sraz v Písku v 9:15, konec kolem 17:00. Nezapomenout aspoň 4 míče.

T.

Miniturnaj ve SCM 2.10.2016

Nominace všichni - 2 hřiště, 6+1,  2x 25 min 

Mužstva: AC Sparta Praha, Dačice/N. Včelnice 05, FC Zbrojovka Brno, SK Dynamo ČB

sraz v 9:30.

T.

UBYTOVÁNÍ / TURNAJ 28. 9. 2016

Český Brod

SOŠ Český Brod - Liblice, internát, Školní 145, Český Brod,
heslo: "1. PATRO", příjezd domluven +/- 19:00 h
cena: 250 Kč/noc/osoba
POZOR: pouze 1 dospělá osoba k dítěti /není dostatečná kapacita/
(už jsme tam byli ubytovaní)

 

Kochánky

Sporthotel Benátky nad Jizerou, Letní stadion 546, Benátky nad Jizerou 
heslo: "1. PATRO", příjezd domluven +/- 19:00 h
cena: 660 Kč/noc/hráč + rodič
POZOR: zde je ubytovací kapacity dostatek
(tentokrát na začátku hřiště)
 
Další dotazy zodpoví Martin

 

E-on  Cup 2. - 4. 9. 2016

Sraz v pátek v 9:00 v Roudném

Nominace: 

Lüftner, Buchar, Goretkiová, Hliněný, Dobiáš, Mach, Votřel, Kaholek, Adam, Charvát, Zrun, Vančata

T.

Prosím o vyjádření rodičů do diskuze ohledně Anglie, ano či ne.

Havlík, Jenšovský, Lüftner , Kaholek, Rainke, Šejda !!!

Děkuji

Soustředění - Prachatice 25. - 28.8. 2016

Sraz 15.55 na parkovišti u tribuny u ul. B. Němcové - odjezd 16:00

2,500,- vybíráme před odjezdem.

Vybavení - kopačky, sálovky, pantofle, sportovní obuv, hygienické věci, plavky, bílé tréninkové tričko, trenky, štrupny, chrániče, flašku na pití, tepláková souprava, šusťákovka. Kapesné max. 200,- , propisku, poznámkový blok.

T.

Letní turnaj fotbal pomáhá - Hlinsko

Termín:   20. srpna 2016  (sobota) nominace všichni, jsou přihlášeny 2 týmy

odjezd v pátek dle domluvy ve čtvrtek na tj. ubytování zajištěno hráč 100,- dosp. 200,-

Čas:    8.45 Slavnostní zahájení

   9.00 První utkání základních skupin 

Předpokládaný konec 15:30

Místo konání: Stadión Hlinsko

Hrací doba:   1× 15 min

Počet hráčů:  5 + 1 (střídání hokejové, maximální počet hráčů mužstva 12) 

T.

 

 Ahoj fotbalová rodinko,

V po 8.8. začínáme!!! Ve SCM klasicky od 17:30 - 19:00.

Děkuji T.

 

Areál FC TEMPO PRAHA, 142 00 Praha 4, Ve Lhotce 1045/3

fotogalerie z turnaje:

http://www.fctempo.cz/media/galerie-clanek/5179

 

 

 

 

 

Ahoj fotbalová rodinko,

Nominace na turnaj do Prahy na Tempo cup: 25.6. 2016:

Lüftner, Hliněný, Buchar, Rainke, Nowak, Mach, Kaholek, Adam, Jenšovský, Vančata, Votřel

sraz 8:45 slavnostní zahájení, hraje se 2x12 min 5 zápasů ve skupině + o umístění. Předpokládaný konec cca 18:00.

T.

 

 Ahoj fotbalová rodinko,

Plán na tento týden:

Čt sraz 16:10 v Týně - Lüftner, Hliněný, Rainke, Havlík, Zrun, Vančata, Kaholek, Adam 

Pá sraz 15:30 SCM - nominace všichni 

So sraz 9:30 hřiště Žabovřesky - Lüftner, Rychlý, Jenšovský, Nowak, Rainke, Buchar, Dobiáš 

Ne sraz 8:30 v Nové Včelnici - nominace všichni 

T.

 

Ahoj,

jedno motivační video co udělá jedno rychlé a včasné naznačení pohybu na jednu stranu co po vás chceme, jak jednoduché, že:)

https://www.youtube.com/watch?v=ChNDD3Nllx4

Ahoj,

v červnu nás čeká řada pěkných turnajů.

Zde jsou na ně nominace:

Nová Včelnice:

Nominace všichni + Charvát, Votřel, Lufrner

Tempo Praha:

Buchar, Hliněný, Liftner , Reinke, Šejda, + další hráči co budou nominováni.

T. 

Ahoj,

Plán na tento týden:

Po - TJ - SCM od 17:30

St - OP - Hluboká od 16:30 sraz 16:00 nominace všichni

Čt - TJ - SCM - od 17.30

Ne - KP - Milevsko od 10:00 sraz 9:30 nominace všichni

T.

Ahoj,

plán zápasů na tento týden:

5.5. od 16:30 sraz 16.00 na SK Mladé zápas OP nominace všichni

8.5. od 11.00 sraz 10:15 v JH, Tyršův stadión 2. zápas od 12:00, nominace všichni.

T.

 

!!!! DNES / pondělí 2. 5. 2016 / NENÍ TRÉNINK !!!

Martin

 

Ahoj,

OP ve středu 27.4. na Složišti sraz 17:15, po skončení utkání tj.

Nominace: všichni.

T.

Nominace KP ČK 1.5.2016 sraz 8:30 - 1. zápas 9.00, 2. zápas od 10h

Adam, Dobiáš, Havlík, Mach, Šejda, Zrun

Děkuji T.

 

!!!! STARTOVNÉ ZA FRANTIŠKOVI LÁZNĚ 225 Kč/hráč !!!! vybírám v pondělí 25.4. / Martin

 

Turnaj Rejčice 1.5.2016

Nominace: Buchar, Jenšovský, Kaholek, Nowak, Rainke, Rychlý, Vančata

Adresa:SK Rejšice, 294 42 Rejšice, okres Mladá Boleslav

První utkání: začátek 9.10 h

Sraz: 8:30 h

Harmonogram naší skupiny v sekci "Fotbalové turnaje"

Martin

 

Ahoj fotbalová rodinko,

18.4. od 17:30 hrajeme na Složišti OP proti SKP sraz 17.00.

22.4. KP sraz 15:30 SCM Složiště 1.zápas 16.00, Prachatice

Nominace všichni

T.

23.4.2016 Turnaj Fr. Lázně sraz v 9:20 na místě. 1x 14, 6+1

Konec cca 16:30.

Adresa: Alej Martina Soukupa, Fr. Lázně.

Nominace: Adam, Dobiáš, Havlík, Hliněný, Jenšovský, Kaholek, Mach, Nowak, Rychlý, Šejda, Vančata, Zrun

 

Ahoj fotbalová rodinko,

sraz  v neděli v 15:15 v JH na Tyršáku, hřiště u zimního stadionu.

1. zápas od 16:00 s Táborskem 

2. zápas od 17:00 s Pískem

Nominace všichni.

T.

 

 Ahoj, 

ztr hraje opět naše "A" doma na Střeleckém ostrově, kdo budete mít čas a chuť

přijdtě fandit. Sraz 16:40 jako minule, tedy u brány s tenis. kurty.

 

T.
 
Ahoj,
 
posílám odkaz kempu v Loučovicích.
 
P.S. já budu určitě na druhém běhu, 1. je u mě s ? :)
 

 

T.

Ahoj,

1.4. v pátek opět fandíme všichni !!! Sraz 17:40 jako minule a není to apríl:) soupeřem našeho "A" je tentokrát KARVINÁ.

T.

 

Ahoj,

ve středu hrajeme 1. MU v OP sraz v 17:00 ve SCM.

/ PRO NEMOC SK ZLIV SE ODKLÁDÁ NA PŘÍŠTÍ TÝDEN 6. 4. /

Děkuji.

 

!!! VYBÍRÁM ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY NA JARO 2016
VE VÝŠI 1 500 Kč !!!

Děkuji / Martin

 

Ahoj fotbalová rodinko,

v ne 20.3. sraz 9:30 na Soukeníku  (tréninkové centrum Táborska) mezi Táborem a Sezimovým Ústím: PU mezi Táborskem, Motorletem a Dynamem.

Nominace všichni!!! 5+1 na 2 hřištích.

Tom

 

Ahoj,

plán na tento týden:

Čt - tj ve SCM od17:30

Pá - sraz v 17:30 na hlavním parkovišti z ul. B. Němcové - budéééme fandit... :)

So sraz na Složišti ve 14:30, 1.zápas v 15.00 - nominace všichni. (venku UMT)

Ne sraz 12:45 - 1.záp. 13:30 - bude nominace (nafukovačka)

 Nominace: Adam, Havlík, Nowak, Mach, Šejda, Kaholek, Dobiáš, Vančata, Jenšovský, Rychlý

Ahoj,

ZL 21.2. 2016 sraz 9.00, na adrese Za mlýnem 12  Praha 4 - Braník

Děkuji T.

 

Ahoj,

prosím o napsání sms do 16.2. 14:00, kdo bude  či nebude z kluků k dispozici na ZL 21.2.2016.

Děkuji Tom

 

Ahoj,

nominace na sobotu 13. února 2016 ZL pro ročník 2005 sraz 7:45

Adam, Havlík, Nowak, Zrun, Mach, Šejda, Kaholek, Dobiáš, Vančata, Jenšovský.

T.

 

Ahoj, 

Posílám pár informací k sobotnímu utkání  na Admiře  Zimní liga  ŠVESTKA  CUP

Datum: 06.02.2016  Nominace všichni!!! sraz 9:30.

Adresa:  Na Pecích , Praha  8 – Kobylisy  http://www.fkadmira.info/stadion.htm

Počet hráčů: hra 5+1 (každý tým dvě družstva, mimo Kladna, které se omlouvá, mají jarní prázdniny a dorazí jen s jedním týmem)

Rozhodčí:

 Během utkání si zápasy řídí trenéři a hráči samostatně. Je tedy na jejich posouzení, zda došlo k porušení pravidel. Vše je třeba vnímat v rámci fair-play.

 Všechna utkání na všech třech hřištích budou zahájena ve stejný čas .

T.

Ahoj,

Vimperk 30.1. 2016 sraz 8.30 do cca 14.30 /4+1/ 1x 25 min ,4 zápasy

II. Zš Smetanova ul. (palubovka) přezůvky musí mít i rodiče :) !!!

nominace: Hliněný, Zrun, Rainke, Buchar, Nowak, Šejda, Kaholek, Rychlý, Jenšovský

T.

Ahoj,

SO 23.1. sraz ve 12:15 ZL - SCM - proti 2005

NOMINACE:

Adam, Dobiáš, Havlík, Jenšovský, Kaholek, Mach, Nowak, Rychlý, Šejda, Zrun, Charvát 

 

NE 24.1. sraz 14:30 venku na UMT - Pu SCM proti SKP:

Nominace: Adam, Kaholek, Zrun, Vančata, Buchar, Rainke, Rychlý,

T.

 

Ahoj kluci,

dlouho jsme neviděl vaše žákovský , takže ve středu 20.1. na tj. !!!

Díky trenér

 

Aktuální výsledky zimní ligy "Švestka Cup" v sekci "Fotbalové turnaje"  / Martin

Výsledky novoročního testu a vánoční soutěže v sekci "Výsledky testů" / Martin

 

4.1. TJ od 17:30 Zš Grünwaldova, švihadlo, malé molitanové míčky.

T.

 

Ahoj fotbalová rodinko,

Rakousko 2.1. 2016 sraz 14.00 do cca 19.15 / 5+1/ 1x 10min (palubovka)

nominace: Adam, Vančata, Nowak, Havlík, Mach, Šejda, Rychlý, Jenšovský, Kaholek, Dobiáš, Frnka?

 Adresa turnaje : Linz, ul. Aubrunnerweg, Europagymnasium Auhof.

 Kladno 9.1.2016 Venkovní liga sraz 9:30

Františka Kloze 2628 , hlavní stadion 5+1 na 2 hřištích

nominace: všichni

Vimperk 30.1. 2016 sraz 8.30 do cca 14.30 /4+1/ 1x 25 min ,4 zápasy

II. Zš Smetanova ul. (palubovka) přezůvky musí mít i rodiče :) !!!

nominace: Hliněný, Zrun, Rainke, Buchar, Nowak, Šejda, Kaholek, Rychlý, Jenšovský

T.

 

NĚCO PRO POVZBUZENÍ / MARTIN

 

 

 

 

 

Plán na příští týden !!!

Po - 7.12. TJ - SCM - PU s 2005

St - 9.12. TJ - sranda match proti rodičům + dovednostní soutěže - souboj trojic (pro maminky a tatínky povinně)

Čt - 10.12. TJ - PU mezi sebou + osobní pohovor (Šéftrenér + rodič + trenér)

So - 12.12. ZL - SCM - proti 2005 bude nominace

NOMINACE: Adam, Dobiáš, Havlík, Jenšovský, Kaholek, Mach, Nowak, Rychlý, Šejda 

Sraz v 7:30 , 1. Zápas od 8:00, předpokládaný konec 11:00.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pá 18.12. je zamluvená kavárna BORN IN LONDON ve Dvořákově ulici. /spojnice z Lannovky ke vchodu OC MERCURY/ pro setkání s rodiči od 18:00 - ???

Po 21.12. 16:30 - 17.00 v OC Mercury laser game a  od 18:00 - cca 21.00 bowling 3 dráhy

T.


 

Ahoj fotbalová rodinko,

nominace na následující akce.

ZL  2006 v Plzni 6.12. 10:00 1. zápas:

Nominace všichni, samozřejmě podle zdravotního stavu + Vl. Charvát, D. Votřel, ....?

Adresa: Terezie Brzkové 31, Plzeň (UMT 33.Zš)

Soupeři: Ml. Boleslav, V. Plzeň, 1. FK Příbram

TU Rakousko - Schrems 06 5.12. 14:30 1. Zápas:

sraz 13:45 ve Schremsu, předpokládaný konec 18.05 společný odjezd bude upřesněn.

Nominace: D. Hliněný, M. Rainke, O. Buchar, Š. Dobiáš, M. Adam, V. Šejda, M. Jenšovský, Š. Mach, A. Vančata,

P.S. nominace se může změnit na základě zdravotního stavu hráčů!!!

T.

Ahoj fotbalová rodinko,

nominace na následující akce.

ZL proti 2005 ve SCM 15.11. 8:00 1. zápas:

Adam, Dobiáš, Jenšovský, Kaholek, Mach, Nowak, Rychlý, Šejda

PU SKP 06 22.11. SCM od 14:00 4 x 20 min:

Buchar, Havlík, Hliněný, Jenšovský, Kubeš, Rainke, Vančata, Zrun

T.

 

 

 

Nominace: 24. 10. Praha - Strahov - Dobiáš, Havlík, Charvát, Jenšovský, Šejda

info ohledně odjezdu bude upřesněno

Nominace: 28. 10. Český Brod - Adam, Buchar, Havlík, Hliněný, Jenšovský, Kaholek,

Mach, Nowak, Šejda, Vančata, Votřel, Zrun

odjezd den předem, ubytování na Střední odborné škole, Český Brod-Liblice, Školní 145, 282 20 Český Brod cca za 100 - 150,-

1. utkání v 8.30

Turnaj se bude hrát podle pravidel starší přípravky a to systémem 5+1 (na soupisce je možné mít max. 12hráčů).

 

!!! PÁTEK /23. 10./- zápasy KP v J. Hradci na Piketě od 14:00 h !!!

Sraz všech zúčastněných v 13:30 h na Piketě v J. Hradci.

Děkuji / Martin

 

Ahoj fotbalová rodinko,

pro nominované sraz v sobotu 13:00 na místě. 1. zápas 14.30 poslední v 17.30

Adresa: Zš J. Šoupala 1609, Ostrava Poruba

 

V pondělí 28.9. Řepský pohár

sraz v 8:15 na místě:

adresa: škola Werichova, Španielova 1111, Praha 6 Řepy

startovné 2000,-

Nominace: Adam, Buchar, Dobiáš, Hliněný, Jenšovský, Kaholek, Kubeš, Mach, Nowak,  Rainke, Šejda, Vančata

1. zápas 9.00 poslední 17.00

Ručník, pantofle, sprcháč!!!

 

T.

 

MU kraj / starší přípravka

NEDĚLE / 20. září / SK Loko České Budějovice / sraz ve 14:00 h

1. zápas ve 14:30 h / 2. zápas 16.30 h

NEZAPOMENOUT SI VZÍT: pantofle / ručník / šampon

Martin

Ahoj fotbalová rodinko,

nová sezóna se nám rozběhla a je zde nové vybírání příspěvků ve výši 1500,- s příspěvky se prosím obracejte na ved. mužstva Martina Jenšovskýho.

Děkuji

T. 

Další věcí je nominace do Ostravy za Výběr ČB v termínu 26.9.

A. Goretkijová ?, Š. Dobiáš, J. Kaholek, Š. Mach, T. Nowak, případně místo Alby bude 1 hráč donominován.

je možnost jet společně s hráči z SKP minibusem, potřebuji v pondělí vědět, kdo této možnosti využije.

Díky T.

Ahoj,

V pátek 11.9. v JH Na Piketě hrajeme 1. záp od 15.30 sraz 15:00, 2. zápas od 16.30.

Ručník, pantofle a šampón.

T.

 VYBÍRÁM VYBAVENÍ K OZNAČENÍ SK DYNAMO:

Tepláková bunda: znak SK Dynamo / označit číslem hráče na štítek teplákovky

Vycházkové triko: znak SK Dynamo / číslo hráče / označit číslem hráče na štítek trika

Tréninkové triko: znak SK Dynamo / číslo hráče / označit číslem hráče na štítek trika

+ kdo chce dát znak SK DYNAMO na starší pořízenou výbavu, či výbavu fanouška SK DYNAMO též donese.

POSLEDNÍ TERMÍN ODEVZDÁNÍ: pondělí 31. 8. / pak si již každý musí zařídit sám /

Děkuji za pochopení / Martin

 

 

Ahoj fotbalová rodinko,

pár informací ohledně tohoto týdne:

1. V pátek 28.8. hrajeme 1. MU ve SCM, sraz 13:30, výkop 14:00 Táborsko U10, Písek U10

2. V sobotu 29.8. od 10:00 do 14: 00 Jenšovský, Kaholek, Mach a Rychlý sraz na SKP v 9.45

od 14:00 do 18:00 potřebuji další 4 dobrovolníky :) prosím napsat do dizkuze kdo může

3. turnaj ve Zlivy 30.8. sraz v 8:00 (5+1) na 1 hřišti (nominaci upřesním ve čtvrtek po TJ.

pro jistotu zdůrazňuji pantofle, ručník a šampón na MU a TU. 

Díky T

 

KDO MÁ PŮJČEN DRES DYNAMA ČERNOBÍLÝ S ORANŽOVÝM "E" na prsou, PROSÍM CO NEJDŘÍVE VRÁTIT, VRACÍME CELOU SADU A POKUD NEVRÁTÍME, NEDOSTANEME NOVOU !!!

Děkuji za pochopení / Martin

 

POŘÍZENÍ PRUHOVANÝCH DRESŮ SE ODKLÁDÁ NA LEDEN 2016, NEJSOU!

Na pondělní schůzce rodičů se rozhodlo o pořízení / koupení nových trik /předpokládaná cena cca 450 Kč/ pro zápasy. Jedná se o černobílé pruhované dresy, jako má A tým:

 

dres_u10_2016.jpg

Do diskuze pište jestli chcete objednat jenom triko, nebo i trenky, nebo i štulpny. Velikosti si vezmu z nově objednaného vybavení. Noví hráči přidají i velikost + číslo dresu. Obsazená čísla jsou 2, 7, 10, 11, 13, 15, 17, 22, 25, 32, 34.

Čím dříve, tím lépe!

 

 Děkuji / Martin


Ahoj, přečtěte si rozhovor s Petrem Čížkem:

http://www.dynamocb.cz/clanek.asp?id=Seftrener-pripravek-Petr-Cizek-V-Dynamu-se-zacalo-vice-pracovat-s-mladezi-6564


Martin

 

 

Ahoj fotbalová rodinko,

ve čtvrtek 11.6. odehrajeme v JH poslední MU tohoto  ročníku sraz v 15.30 začátek 16:00.

Děkuji T.

 

Ahoj fotbalová rodinko,

pár informací k příštímu týdnu (08.06. - 14.06.) :

Po TJ SCM 17:30

St TJ SCM 17:30

Čt MU KP JH (nominace všichni), OP za nás odehraje U8

Ne TU Coerver cup v Praze - nominace všichni

T.

  Ahoj fotbalová rodinko,

čas, kdy začneme chodit do tělocvičny se pomalu, ale jistě krátí a potřebujeme nějaké "speciální" tréninkové pomůcky na rozvoj techniky, koordinace a síly. Proto Vás jako rodiče prosím kupte klukům:

 švihadlo - nebojte se do něj za investovat, kluk ho využije i v pozdějším věku, nekupujte prosím v žádném případě "lehké" švihadlo (je na ho...), ale gymnastické nebo fitness švihadlo, jelikož se lépe ovládá a více "poslouchá"

míčky na líný tenis - nedávno jsem je kupoval v akci v NC Tesco cca za 20,- 3ks v jednom balení

nafukovací balónky - na každou TJ v tělocvičně 3ks. Doporučuji nakoupit do zásoby

 Tyto pomůcky budou mít na každém tréninku v tělocvičně.

1 hráč = 1 švihadlo, 3ks míčku na líný(soft) tenis a 3ks nafukovacích balónků.

 

Ahoj fotbalová rodinko :),

přecházíme na nové stránky:

www.dynamocb.cz

zde vyhledáte a kliknete na sekci MLÁDEŽ, dále pak najedete na - TÝMY MLÁDEŽE kliknete, následně vyhledáte (stále ještě) U08 a kliknete, poté kliknete vlevo na ŠATNA, zadáte heslo. 

heslo je DYNU08 a jste tam:) zde jsou zobrazeny veškeré informace, plány a propozice.

Pokud budete mít nějakou připomínku, dotaz nebo nápad atd. od toho je NÁVŠTĚVNÍ KNIHA k ní žádné heslo nepotřebujete... jenom napíšete co máte na srdci a do rámečku zadáte své jméno a email a dáte odeslat. Nic těžkého.

P.S. v estránkách budeme pokračovat, ale nelze do nich vkládat soubory.

Vaši trenéři :)

 

 

 Startovné, které se bude platit v hotovosti na místě, činí 1.800,- Kč.

 

Kdo na pondělním tréninku /26. 10./ neodevzdá objednávku, kartičky mu nebudou vyhotoveny, bohužel.

 

tab.jpg


 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dres a trencle

(Hlubocky ales, 25. 8. 2015 23:28)

Zdravim, ve Ctvrtek Alda prinese dres a trencle c.4
S pozdravem. Ales Hlubocky

dres

(Matěj Rainke, 19. 8. 2015 12:49)

číslo-19,velikost dle soupravy
dres+trenky+štulpny

Fotbalové soustředění

(Buchar Petr, 26. 7. 2015 9:15)

Dobrý den bohužel musím Ondru Buchara omluvit ze soustředění v termínu 27.8. - 30.8. 2015. Jsme mimo Č.B.

Séba

(Vyšák, 30. 5. 2015 14:52)

Omlouvame se ale my s tim nepocitali a vyrazili jsme na Moravu..JZ

potvrz. ucasti

(David Rychly, 31. 1. 2015 18:34)

V Plzni uz jsem a tesim se na zitra. Pekne jim to nandame. Ahojky DAVID R.

omluva z treninku

(Hlubocky ales, 18. 11. 2014 20:46)

Dobry den, muzu Aldu tento tyden omluvit?
Je nemocny
Dekuji. AH

omluva Sobota

(Hlubocky ales, 10. 10. 2014 18:58)

Dobry den, omlouvam Alese ze sobotniho zapasu s Kaplici.
Jsme o vikendu mimo C.B.
S pozdravem Ales Hlubocky

omluva z treninku

(Hlubocky ales, 11. 8. 2014 14:00)

Dobry den, omlouvam timto Alese z dnesniho treninku. Je nemocny.
Na schuzku v 19.00 samozrejme prijdu
S pozdravem Ales Hlubocky

 

 

Kontakt

SK DYNAMO ČB a.s. 2006



Statistiky

Online: 1
Celkem: 91736
Měsíc: 605
Den: 21