Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalové turnaje

 

Kochánky 28.9.

nominace: Adam, Dobiáš, Jenšovský, Havlík, Hliněný, Vančata, Rychlý, Votřel, Kiki, Němec

Sraz: 8:30, 1. Zápas v 9:10 Inter Bratislava,  6+1 

Odjezd již v úterý !

 

Český Brod 28.9.

nominace: Charvát, Zrun, Nowak, Mach, Goretkijová, Šejda, Kaholek, Šebest, Buchar, Lüftner 

Sraz: 8 : 30, 1.zápas v 9.10 Zbrojovka Brno 

Odjezd již v úterý! 

 

FOTBALOVÝ TURNAJ JIŘÍHO MAŠKA

Termín:  17.9. 2016  (sobota) nominace všichni, jsou přihlášeny 2 týmy

Adresa: TJ Slavia Radonice, Zápská 260, 250 73 Radonice

Čas: 8:30 - 16:00 

T.

Letní turnaj fotbal pomáhá - Hlinsko

Termín:   20. srpna 2016  (sobota) nominace všichni, jsou přihlášeny 2 týmy

Čas:    8.45 Slavnostní zahájení

   9.00 První utkání základních skupin 

Předpokládaný konec 15:40

Místo konání: Stadión Hlinsko

Hrací doba:   1× 15 min

Počet hráčů:  5 + 1 (střídání hokejové, maximální počet hráčů mužstva 12) 

T.

 

 Ondrášovka Cup 2016

Hráči + trenéři

adresa ubytování:

Správa školských zařízení-domov mládeže a školní jídelna Vysoké Mýto

http://www.dmvm.cz

adresa: Generála Závady 118, Vysoké Mýto

GPS: 49°57'3.946"N, 16°9'32.163"E

STRAVA: PÁTEK / večeře / SOBOTA / snídaně / oběd / večeře / NEDĚLE / snídaně / oběd
CENA KOMPLET: 1 100 Kč / hráč

PŘÍJEZD: PÁTEK 18:00 - 19.00 h

 

RODIČE:

adresa ubytování:
CENA KOMPLET: 700 Kč / 2 noci, 400 Kč / 1 noc

 

!!!! cesta z Budějovic do Vysokého Mýta trvá cca 3 hodiny !!!

 

 

 

Naše skupina A:

A1 / AC Sparta Praha 

A2 / SK Slavia Praha 

A3 /  FK Dukla Praha 

A4 / SK České Budějovice    

A5 / FC Baník Ostrava

A6 / FC Slovan Liberec

A7 / MŠK Žilina

A8 / FK Ústí nad Labem

A9 / FK Jablonec

A10 / 1. SK Prostějov                                       

A11 /  SK Benešov 

A12 / FC Hlinsko                                       

A13 /  SK Vysoké Mýto

 

 

Rozpis zápasů

08:00     SK Dynamo České Budějovice  ‐ SK Benešov

08:45     SK Dynamo České Budějovice  ‐ Hlinsko

09:30     SK Dynamo České Budějovice  ‐ Vysoké Mýto

10:30     SK Dynamo České Budějovice  ‐ Sparta Praha

11:00     SK Dynamo České Budějovice  ‐ Slavia Praha

12:00     SK Dynamo České Budějovice  ‐ Dukla Praha

14:15     SK Dynamo České Budějovice  ‐ Baník Ostrava

14:45     SK Dynamo České Budějovice  ‐ Liberec

15:45     SK Dynamo České Budějovice  ‐ MFK Žilina

16:15     SK Dynamo České Budějovice  ‐ FK Ústí nad Labem

17:00     SK Dynamo České Budějovice  ‐ FK Jablonec

17:45     SK Dynamo České Budějovice  ‐ 1. SK Prostějov 

 

 

Domov mládeže Vyšší odborné školy pedagogické a Střední pedagogické školy v Litomyšli

http://www.vospspgs.cz/?sekce=37

adresa: Strakovská 1071, Litomyšl

GPS: 49°52'0.478"N, 16°19'25.728"E

 
 

 

Kontakt

SK DYNAMO ČB a.s. 2006



Statistiky

Online: 1
Celkem: 89194
Měsíc: 190
Den: 6